• آدرس

         تبریز: ولیعصر-خیابان فروغی- 12 متری هادی - پلاک 10

        • تلفن تماس

         041-33334460 و 33334463-041 33312417-041

 

فکس

             041-33301218
           • ایمیل

            این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

از آنجائیکه تمامی قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی برق مورد نیاز خود را از طریق آداپتور تغذیه می کنند و آداپتور مذکور 2/1 آمپر و24 ولت می باشد لذا میزان مصرف برق این دستگاه در صورت برداشت روزانه 50 لیتر آب بسیار ناچیز و درحدود 200 الی 300 تومان در هر قبض 2 ماهه برق خواهدبود و همچنین لازم به ذکر است که تنها در زمان برداشت آب جریان برق مورد نیاز خواهد بود. درضمن این نکته حائض اهمیت است که بدلیل حساسیت آداپتور به نوسانات برق استفاده از محافظ برق الزامی می باشد.

نمایندگان

 

برای اخذ نمایندگی کلیک کنید

شرکت سهامی خاص پارس زیبا لوح ( پازل ) از سال 1381 فعالیت خود را با نام دریان برش در زمینه طراحی و ساخت قطعات مکانیکی خودرو وطراحی و اجرای تاسیسات ساختمانی با اتکا به دانش علمی وتجربیات بیش از سه دهه حضور اعضای هیئت مدیره در عرصه صنعت کشور آغاز نمود. با گذشت زمان و با توجه به نیازکشور، در مقوله آب وارد و موفق به طراحی و اجرای پروژه های متعدد شدیم در این جهت طراحی و اجرای دوره های آموزشی و پژوهشی سرلوحه برنامه های شرکت بود.از سال 1387 تا کنون با ایجاد تغییر در اهداف و برنامه های شرکت در سه حوزه فروش و نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی و تجاری و صنعتی، طراحی و اجرای پروژه های تاسیسات مرکزی ساختمانی و درنهایت اجرای سیستم های کنترل هوشمند در تاسیسات گرمایشی- سرمایشی فعالیت های خود را ادامه دادیم که مورد استقبال مشتریان و مراجعین قرار گرفت. تائیدیه ها و تقدیرنامه های موجود گواه این امر مهم می باشد.

 

امید است با عنایات حضرت احدیت و تلاش و کوشش پرسنل این شرکت بتوانیم در راستای رفع نیاز مشتریان و جلب رضایت بیش از پیش آنان گام های بلندی برداریم.

 

آرمان ما 

 

ایجاد فضای پر نشاط کسب و کار و سودآوری در بالاترین سطح در مقایسه با شرکتهای همتراز آرمان این شرکت است. ما در این شرکت معتقد به اصول و عرف حرفه ای، همکاری و مشتری مداری می باشیم و معتقدیم تنها در صورت انتفاع مشتریان به سود واقعی مادی و معنوی دست خواهیم یافت. معتقدیم تحت هر شرایطی می توانیم بازار را به کنترل و تسخیر خود در آورده و گامهای محکم و استوار در راستای توسعه فعالیت و سود بیشتر برداریم. می دانیم بازار سرمایه و کالا مدام دچار تحول گردیده و تنها وظیفه ما تبدیل تهدیدها به فرصتها، پیدا کردن بهترین راه جدید برای توسعه و همچنین بهره گیری از تمامی پتانسیل های خود در راستای موفقیت می باشد. مدیریت شرکت بر مینای بهره گیری از تمامی توانایی های پرسنل بوده و راه را برای پیشرفت ایشان همواره باز نگاه می دارد. شعار ما سود فرامنطقی طرفین ( شرکت –پرسنل –مشتریان ) می باشد.

.